
Весы кухонные для еды KS 34 Stainless Steel Beurer электронные настольные пищевые
- В наличии
- Код: BEU-KS 34
2 139 ₴
+380 (98) 051-19-56
- +380 (50) 046-43-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Весы кухонные для еды KS 34 Stainless Steel Beurer электронные настольные пищевые
Сучасні кухонні ваги Бойрер з нержавіючої сталі. Комфортне управління сенсорними кнопками, точне зважування. Розраховані на вагу до 15 кг. Невидимий дисплей з'являється тільки при зважуванні, на екрані великі цифри. Ваги зручні для зважування продуктів прямо в посуді. Платформа легко очищається, на ній не залишаються відбитки пальців. Автоматичне відключення для економії заряду батарейки.
ПЕРЕЙТИ И СМОТРЕТЬ ВСЕ ВЕСЫ КУХОННЫЕ НА САЙТЕ
Основні характеристики
- З функцією утримання: тривала індикація ваги після зважування великих предметів
- Покриття, яке не залишає відбитків пальців (аnti-fingerprint): поверхня зі спеціальним покриттям для легкого очищення
- Сучасна система управління за допомогою сенсорних кнопок
- Світлодіод Magic: дисплей з'являється тільки в процесі вимірювання
- Функція доважування
- Розміри: 20 x 26,3 x 2,1 см
- Максимальна вага 15 кг
- Система автоматичного відключення, індикація перевантаження
- Розмір цифр: 25 мм
| Мобільний додаток | Ні |
|---|---|
| Функція тривалої індикації результату | Так |
| Температура в приміщенні | Ні |
| Поживна та енергетична цінність | Ні |
| Сигнал попередження | Ні |
| Інтелектуальне світлодіодне підсвічування | Так |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Так |
| Функція пам’яті | Нет |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Розмір цифр | 25 мм |
| Одиниці вимірювання | г, кг, унції, фунти:унції |
| Функція таймера | Ні |
| Функція тари | Так |
| Чашу для зважування можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Максимальна вага/крок шкали | 15 кг/1 г |
| Сенсорне управління | Так |
| Розмір дисплея | 9,5 x 2,5 см |
| Батарейки | Чотири батарейки AAA на 1,5 В |
| Технологія з’єднання | Ні |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 4 х 23 х 30 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 1,7 х 20 х 26,3 см |
| Назва приладу | Кухонні ваги |
| Сумісність зі смартфоном | Ні |
| Вага приладу в упаковці (кг) | 1,01 |
| Вага приладу (кг) | 0,75 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Весы кухонные для еды KS 34 Stainless Steel Beurer электронные настольные пищевые |
- Цена: 2 139 ₴
