Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стетоскоп MDF 777K педиатрический фонендоскоп стетофонендоскоп
MDF Instruments — це відома американська компанія з виробництва різного роду медичних інструментів високої якості. З дати свого заснування в 1971 році компанія зарекомендувала себе як професіонала та лідера в галузі.
ПЕРЕЙТИ І ДИВИТИСЯ ВСІ СТЕТОСКОПИ MDF НА САЙТІ
Переваги MDF Instruments:
- широка лінійка моделей дозволяє підібрати найбільш зручний стетоскоп для лікаря будь-якої спеціальності;
- довічна гарантія;
- анатомічні м’які силіконові наконечники, у складі яких немає фталатів та алергенів;
- металеві дуги виготовлені з нержавіючої сталі преміум-класу та вигнуті під оптимальним ергономічним кутом;
- дуги відполіровані вручну та механічно, забезпечуючи ідеальну звукопровідність;
- акустичні трубки виготовлені з товстого та щільного полівінілхлориду без включення латексу, які стійкі до розтріскування;
- головка стетофонендоскопа має неперевершені акустичні характеристики;
- діафрагма має кільце з “теплого пластику”, не викликає неприємних відчуттів при дотику до шкіри;
- до комплекту стетофонендоскопів входять запасні вушні вкладиші, мембрани, кільця, бейджики.
Особливості:
- трубка з товстого, щільного ПВХ, не прилипає, акустична, з подвійним отвором, не тріскається.;
- головка з нержавіючої сталі, подвійна, великий конусоподібний колокол, ручна поліровка;
- шток повертається, зелений індикатор, технологія SoundTight GLS.;
- дуга з нержавійки, ручна поліровка;
- пружина в дузі внутрішня прихована, зручна;
- вушні вкладиші м’які, силіконові;
- алергени латекс/флатан не використовувались.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Довжина трубки: 57.5 см.
- Діаметр маленької мембрани: 3,5 см.
- Діаметр великої мембрани: 4,6 см.
- Гарантія безстрокова
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Стетоскоп
- Діафрагма
- Вушні вкладиші – 2
- Трансформуючий педіатричний колокол
- Бейджик
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Heaco |
| Страна производитель | Великобритания |
| Резиновое кольцо на колоколе | Да |
| Длина трубок | 57.5 см |
| Цвет | Зелёный |
| Материал головки | Сталь |
| Материал трубки | Поливинилхлорил (ПВХ) |
| Переключение диафрагма/колокол | Да |
| Специализация | Универсальный |
| Табличка для имени | Да |
| Тип | Стетофонендоскоп |
| Тип трубок | Одинарная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр большой мембраны | 4.6 см |
| Диаметр маленькой мембраны | 3.5 см |
| Тип назначения | Стетоскоп MDF 797DDK общетерапевтический (фонендоскоп, стетофонендоскоп) |
- Цена: 3 960 ₴

